• klimatyzacja airwell
  • airwell klimatyzatory
  • klimatyzator airwell
  • klimatyzator do biura airwell
  • klimatyzacja przemysłowa

Oferowane klimatyzatory w naszej ofercie:

AIRWELL to jeden z liderów w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy, przyjaznych dla środowiska i solidnych systemów klimatyzacji. Katalog produktów AIRWELL uznawany jest za jeden z najbogatszych na świecie w branży i obejmuje łącznie ponad 600 modeli.

Dowiedz się więcej

ACSENSE to marka wychodząca naprzeciw potrzebom klientów, którzy poszukują wysokiej jakości urządzeń w konkurencyjnych cenach. Nowoczesna, ekologiczna seria COMFORT jest polecana do domu i biura.

 

Dowiedz się więcej

Firma DAIKIN to uznana marka działająca globalnie, której początki działania sięgają lat XX ubiegłego wieku. DAIKIN to stylowe, wysokiej jakości klimatyzatory i pompy ciepła o wysokiej efektywności energetycznej. Polecane dla każdego niemal budynku.

Dowiedz się więcej

Wiodący producent systemów klimatyzacji, który swoją produkcję w Japonii rozwija od prawie stu lat i posiada bardzo szeroki portfel produktów W ofercie firmy znajdują się m.in. innowacyjne klimatyzatory do użytku domowego, komercyjnego, pompy ciepła i systemy VRF.

Dowiedz się więcej

Systemy klimatyzacji - 30 lecie Hydropol

   

Jubileusz 30-lecia istnienia Hydropol-Dekor

   Z prawdziwą satysfakcją pragniemy poinformować o rocznicy 30-lecia istnienia naszej firmy. Dokładnie 1 maja 1989 r. swoją działalność otworzyła firma Hydropol, wówczas jeszcze w formie spółki cywilnej Krzysztofa Pietrek i Ryszarda Reniewskiego. Byliśmy jedną z kilku pierwszych firm wprowadzających do polskiego budownictwa instalacje klimatyzacji typu split.

 

  Od początku lat 90' instalowaliśmy klimatyzatory Airwell w siedzibach banków, Poczty Polskiej czy w Centrostalu. Widząc rosnące zapotrzebowanie na nową wówczas technologię właściciele szybko rozpoczęli budowę sieci dystrybucji i współpracę partnerską z instalatorami. Silna sieć Partnerów od zawsze była priorytetem dla firmy. Od 2001 r. Hydropol-Dekor skoncentrował się wyłącznie na sprzedaży urządzeń, rezygnując z wykonawstwa. Przełomową datą w rozwoju firmy jest rok 2002, kiedy to otrzymaliśmy status ekskluzywnego, wyłącznego dystrybutora marki Airwell w Polsce.

 

  Obecnie Hydropol-Dekor to prężnie rozwijająca się firma dystrybucyjna o solidnych strukturach, która współpracuje z ponad 300 Partnerami. To dla nich w 2016 r. ruszyła Akademia Airwell - centrum szkoleń,  do którego cyklicznie zapraszamy naszych Kontrahentów na bezpłatne warsztaty techniczne. 
Miło nam przekazać informację, że w roku 2018 znaleźliśmy się w szóstce czołowych dystrybutorów Airwell w Europie.

  Serdecznie dziękujemy za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy Pracownikom i Partnerom w całym kraju.

 

 

- Zarząd Hydropol-Dekor

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!