• klimatyzacja airwell
  • airwell klimatyzatory
  • klimatyzator airwell
  • klimatyzator do biura airwell
  • klimatyzacja przemysłowa

Oferowane klimatyzatory w naszej ofercie:

AIRWELL to jeden z liderów w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy, przyjaznych dla środowiska i solidnych systemów klimatyzacji. Katalog produktów AIRWELL uznawany jest za jeden z najbogatszych na świecie w branży i obejmuje łącznie ponad 600 modeli.

Dowiedz się więcej

ACSENSE to marka wychodząca naprzeciw potrzebom klientów, którzy poszukują wysokiej jakości urządzeń w konkurencyjnych cenach. Nowoczesna, ekologiczna seria COMFORT jest polecana do domu i biura.

 

Dowiedz się więcej

Firma DAIKIN to uznana marka działająca globalnie, której początki działania sięgają lat XX ubiegłego wieku. DAIKIN to stylowe, wysokiej jakości klimatyzatory i pompy ciepła o wysokiej efektywności energetycznej. Polecane dla każdego niemal budynku.

Dowiedz się więcej

Wiodący producent systemów klimatyzacji, który swoją produkcję w Japonii rozwija od prawie stu lat i posiada bardzo szeroki portfel produktów W ofercie firmy znajdują się m.in. innowacyjne klimatyzatory do użytku domowego, komercyjnego, pompy ciepła i systemy VRF.

Dowiedz się więcej

Spotkanie integracyjno-szkoleniowe w Meksyku

W dniach 20-27 listopada 2018 roku  firma Hydropol-Dekor miała przyjemność po raz kolejny zaprosić najlepszych klientów na wyjazd integracyjno-szkoleniowy na półwysep Jukatan w Meksyku.

W ciągu tygodniowego pobytu nasi klienci mieli okazję zapoznać się z nową ofertą urządzeń AIRWELL na sezon 2019, jak również skorzystać z wielu atrakcyjnych form wypoczynku i relaksu. W trakcie wyjazdu zadbaliśmy również o możliwość zwiedzenia kilku z wielu pięknych i interesujących miejsc, m. in.: piramidy Chichen Itza, piramidy Uxmal, ruin w Tulum, miasta Valladolid oraz wysp Isla Contoy i Isla Mujeres.

 

Pozdrawiamy wszystkich uczestników wyjazdu  i - mamy nadzieję - do zobaczenia w przyszłym roku, oby w jak najszerszym gronie.

 

wyjazd do meksyku 1
wyjazd do meksyku 2
wyjazd do meksyku 3
wyjazd do meksyku 4

 

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. W cyklicznym newsletterze przedstawiamy nowości sprzętowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem publikując przykłady rozwiązań i artykuły merytoryczne. Jeśli specjalizujesz się w branży klimatyzacji - nasz newsletter z pewnością wzbogaci Twoją wiedzę.
Zgadzam się z Regulamin
Serdecznie zapraszamy do lektury!