wybierz firmę:

O firmie

HYDROPOL-DEKOR Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji realizuje wszystkie zamówienia dostawy urządzeń i osprzętu dla instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania powietrzem oraz centralnego odkurzania.
Oferujemy kompleksową obsługę firmom, które zajmują się montażem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych dla odbiorców indywidualnych, obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Dla zagwarantowania klientom jak najlepszej obsługi tworzymy sieć dystrybucji na terenie całego kraju. W ramach naszej oferty każdemu odbiorcy który tego potrzebuje zapewnimy pełne doradztwo techniczne i pomoc, dobór urządzeń, konsultacje w zakresie optymalizacji rozwiązań technicznych. Długoletnia współpraca z wieloma uznanymi producentami, doświadczenie techniczne i dobra znajomość rynku gwarantuje optymalny dobór oraz niskie ceny.

Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Współpracującym z nami projektantom zapewniamy materiały techniczne, oprogramowanie i doradztwo. Producenci których reprezentujemy organizują cyklicznie wizyty szkoleniowe w fabrykach i na najważniejszych targach w Europie, które maja na celu zaprezentowanie najnowszych rozwiązań technicznych. Silny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę klienta. Mamy nadzieję iż oferta nasza oraz zakres i jakość proponowanych usług w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania i pozwoli na nawiązanie korzystnej współpracy.

Dla chcących podjąć współpracę oferujmy dogodne warunki handlowe.

Jesteśmy przedstawicielami na Polskę francuskiej firmy

Airwell France SAS – znany i renomowany francuski producent urządzeń klimatyzacyjnych. Od 50 lat na rynkach światowych od 21 lat na Polskim rynku.
Szczegółową ofertę tego producenta znajdą Państwo na stronie AIRWELL.PL.

Jesteśmy importerem urządzeń

WESPER SA – wentylokonwektory, agregaty wody lodowej

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem

LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. – klimatyzatory

DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o. – klimatyzatory, wentylokonwektory, agregaty wody lodowej, oczyszczacze powietrza

VENTURE INDUSTRIES Sp. z o.o. – wentylatory, nagrzewnice, anemostaty, kurtyny powietrzne, przewody wentylacyjne

PTH FOKO Sp. z o.o. – aparaty grzewczo wentylacyjne, kurtyny powietrzne, nagrzewnice, promienniki

UNIWERSAL Sp. z o.o. – wentylatory

DANFOSS Sp. z o.o. – wentylatory

SYSTEMAIR S.A. – wentylatory, nagrzewnice, centrale wentylacyjne, kurtyny powietrzne

PRO-VENT Systemy Wentylacyjne – centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła

Od wielu lat współpracujemy z wieloma producentami krajowymi oraz bezpośrednimi importerami innych producentów