wybierz firmę:

Airwell

Klimatyzatory AIRWELL

Powstała w 1947 roku firma Airwell obecnie należy do Grupy ACE. Siedziba firmy znajduje się we Francji w Guyancourt pod Paryżem. Airwell posiada swoje filie W Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytani oraz Turcji , Rosji , Australii i Argentynie. Marka Airwell obecna jest również w wielu krajach europejskich i na świecie poprzez swoje przedstawicielstwa w tym również w Polsce. Od momentu rozpoczęcia działalności sieć przedstawicielstw stale się rozszerza i zajmuje kluczowe pozycje na rynku urządzeń klimatyzacyjnych na całym świecie.

Airwell stale angażuje się w projektowanie, produkowanie i sprzedaż urządzeń, które najszerzej spełniają oczekiwania klientów. Posiadając ponad 600 produktów, Airwell odpowiada na potrzeby 3 wielkich rynków:

  • do domów i mieszkań
  • sektora biurowego i handlowego
  • sektora przemysłowego
Produkcja klimatyzacji – własne fabryki

Dzięki narzędziom przemysłowym oraz korzystaniu z najnowocześniejszych metod produkcji , grupa dysponuje 6 jednostkami produkcyjnymi w świecie, posiadającymi całkowitą zdolność produkcyjną wynoszącą ponad 2 000 000 jednostek. Aby odpowiedzieć na wymagania rynku , nasz system projektowania i uprzemysłowienia bazuje na wyspecjalizowaniu każdego z miejsc produkcji.

Shenzhen - CHINA - fabryka klimatyzacji
Schenzen (Chiny) – Produkcja urządzeń i systemów klimatyzacji dla sektora mieszkalnego i przemysłowego o małej mocy. Powierzchnia 100 tys. m2.
Barlassina - ITALY - fabryka urządzeń klimatyzacyjnych
Barlassina (Włochy) Produkcja dużych urządzeń klimatyzacyjnych i central do produkcji wody lodowej oraz wentylokonwektorów. Powierzchnia: 50 tys. m2.
fabryka klimatyzatorów - francja
Pons (Francja) Produkcja urządzeń wody lodowej, wentylokonwektorów o średniej mocy oraz central wentylacyjno-klimatyzacyjnych Powierzchnia: 55 tys. m2
klimatyzacja - fabryka w Tillieres we Francji
Tillieres (Francja) Produkcja urządzeń klimatyzacji przemysłowej na rynek światowy oraz centrum projektowo badawcze. Powierzchnia 110 tys. m2
Fabryka i centrum badawcze klimatyzacji
Centrum produkcji i badań elementów elektronicznych do urządzeń klimatyzacyjnych.
Powierzchnia: 15 tys. m2.
fabryka klimatyzacji AIRWELL w izraelu
Rishon-Le-Zion (Izrael) Klimatyzatory i urządzenia dla sektora mieszkalnego i biurowego. Powierzchnia: 73 tys. m2
Dlaczego klimatyzacja Airwell? …4 główne powody

Tradycja
firma istnieje od 1947 roku i była jednym z pionierów dziedziny klimatyzacji na świcie

Zaufanie
Od 60 lat marka Airwell cieszy się zaufaniem klientów. Świadczy o tym ciągły wzrost sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych na świecie oraz

Profesjonalizm
Airwell jest firmą zajmującą się klimatyzacją. I tylko klimatyzacją. Cały swój potencjał koncentruje wyłącznie na swojej branży, dzięki czemu jest w stanie proponować najlepsze rozwiązania z dziedziny klimatyzacji i wentylacji.

Bliskość
Przedstawicielstwa w niemalże wszystkich krajach na świecie, profesjonalny serwis i fachowa obsługa klienta – zawsze blisko i zawsze do dyspozycji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy na stronę AIRWELL.PL Znajdą tam Państwo wszystkie informacje oraz katalog z najnowszą ofertą firmy! Wystarczy kliknąć tutaj